
ДОБРОВІЛЬНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ ПЕРСОНАЛУ
Кожен керівник почувається відповідальним за своїх працівників. У його руках не лише якість виконання роботи, а й здоров’я всього колективу. Для того щоб допомогти Вам підтримувати підопічних у належній формі, Страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА» пропонує добровільне медичне страхування персоналу (корпоративне страхування).
Корпоративні програми ДМС ГРАВЕ УКРАЇНА ключають основні напрями медичного обслуговування, які можна добрати в будь-якій комбінації. Тобто ви зможете сформувати пакет медичних послуги, який найкращим чином відповідатиме потребам вашої команди та вашого бізнесу.
Переваги ДМС для працівника
Працівник можете звернутися до лікаря або фахівця найближчим часом та отримати негайну відповідь на проблему
Можливість самостійного вибору медичного закладу
Медичні послуги надаються по всій Україні
Передбачені додаткові покриття: вакцинація, вітамінізація, офісна аптечка, профілактичний огляд тощо
Переваги ДМС для роботодавця
ДМС дозволяє мінімізувати періоди непрацездатності працівників завдяки своєчасному якісному медичному обслуговуванню
ДМС виступає потужним мотиваційним інструментом для команди, оскільки підкреслює важливість добробуту кожної людини для компанії та демонструє турботу керівництва компанії
ДМС посилює бренд роботодавця та позитивно впливає на сприйняття місця роботи як престижного
Об’єктом страхування є життя, здоров'я, працездатність Застрахованої особи, витрати, пов‘язані з наданням допомоги (асистансом) Застрахованій особі, з якими пов’язані страхові інтереси Страхувальника (Застрахованої особи/Вигодонабувача) та страхові ризики, що підлягають страхуванню за Договором.
Страховим ризиком є непередбачувана подія, на випадок настання якої проводиться страхування, а саме: погіршення стану здоров’я у зв’язку із гострим захворюванням, загостренням хронічного захворювання або розладом здоров’я внаслідок нещасного випадку, а також інші ризики, які зазначені в умовах Договору (Програми страхування, яка є невід’ємною частиною договору).
За умовами Договору страховими ризиками, які обирає Страхувальник (Застраховані особи) на умовах, визначених Договором, можуть бути:
- ризики, що пов’язані з витратами на надання амбулаторно-поліклінічної допомоги;
- ризики, що пов’язані з витратами на надання стоматологічної допомоги;
- ризики, що пов’язані з витратами на надання стаціонарної допомоги;
- ризики, що пов’язані з витратами на надання невідкладної (екстреної) медичної допомоги;
- ризики, що пов’язані з витратами на реабілітаційно-відновлювальне лікування;
- ризики, пов’язані з витратами на забезпечення медикаментами та витратними матеріалами.
Даний перелік Страхових ризиків та Страхових випадків не є вичерпним та узгоджується між Страховиком і Страхувальником при укладенні Договору та зазначається в Договорі.
Страховим випадком є звернення Застрахованої особи внаслідок захворювання Застрахованої особи, у тому числі ушкодження здоров’я внаслідок нещасного випадку, погіршення стану здоров’я Застрахованої особи в результаті гострого захворювання або загострення хронічного захворювання, травми, отруєння чи іншої зміни стану здоров’я, що сталися на території дії Договору та протягом дії Договору до медичного закладу, з метою отримання медичної допомоги, медичних та/або інших послуг певного переліку в межах та обсягах, передбачених Договором (Програмою страхування).
У разі настання страхового випадку Застрахованій особі надаються асистуючі послуги, у порядку передбаченому Договором.
Обсяг страхового захисту, який надається Застрахованим особам, визначений у Програмі страхування (далі – Програма страхування), що додається до Договору та є його невід'ємною частиною (Додаток № 1).
Програма страхування розроблена в залежності від потреб Страхувальника та Застрахованих осіб та включає індивідуальний перелік опцій покриття, які узгоджуються Страховиком і Страхувальником при укладенні Договору.
Обмеження страхування:
В Програмі страхування може бути передбачено застосування франшиз, лімітів до опцій покриття.
За Договором медичні послуги надаються Застрахованим особам на базі медичних закладів, актуальний перелік яких надається Страховиком Страхувальнику під час укладання Договору у будь-якій зручній для Страхувальника формі (в тому числі, надсилання на адресу електронної пошти тощо).
Страхова сума обирається Страхувальником на кожну Застраховану особу залежно від Програми страхування та зазначається в Договорі за згодою Сторін.
Мінімальний розмір страхової суми – 100 000 грн.
Максимальний розмір страхової суми – 500 000 грн.
Розмір страхової премії на кожну Застраховану особу, визначається індивідуально залежно від Програми страхування, її наповнення, віку Застрахованої особи, способу оплати, кількості Застрахованих в колективі, інших параметрів та зазначається в Договорі за згодою Сторін.
Мінімальний розмір страхового тарифу – 0,10% від страхової суми.
Максимальний розмір страхового тарифу – 50,00% від страхової суми.
В межах загальної страхової суми за Договором та на кожну Застраховану особу встановлюються обмеження, в межах яких Страховик зобов’язується провести страхову виплату по окремих видах медичних послуг відповідно до умов Договору(далі – Ліміти).
Ліміти можуть бути визначені в грошовому вираженні або в кількості медичних послуг, що можуть бути надані Застрахованій особі, або в часовому вираженні, тобто в тривалості надання медичних послуг Застрахованій особі тощо. Розміри Лімітів за окремими видами послуг наведені у Програмі страхування.
У разі здійснення страхової виплати на її розмір зменшуються загальна страхова сума за Договором, страхова сума на одну Застраховану особу та відповідний Ліміт щодо окремих медичних послуг. Страхова сума на кожну Застраховану особу та Ліміти вважаються зменшеними з дати настання страхового випадку.
Якщо протягом строку дії Договору сума страхових виплат Застрахованій особі досягне розміру страхової суми на Застраховану особу, дія цього Договору стосовно цієї Застрахованої особи припиняється. Відповідно у разі припинення дії Договору щодо окремої Застрахованої особи, Страховик не оплачує та не відшкодовує такій Застрахованій особі вартість медичних послуг, наданих після припинення дії Договору відносно такої Застрахованої особи.
Франшиза у відсотковому значенні:
Мінімальний розмір франшизи у відсотковому значенні –0,1%,
Максимальний розмір франшизи у відсотковому значенні – 95%.
Франшиза у грошовому значенні:
Мінімальний розмір франшизи у грошовому значенні – 50 грн,
Максимальний розмір франшизи у грошовому значенні – 500 000 грн.
Франшиза у кількості процедур:
Мінімальний розмір – 1 процедура;
Максимальний розмір –50 процедур.
Франшиза у днях:
Мінімальний розмір – 1 день
Максимальний розмір –30 днів.
Франшиза у кількості випадків:
Мінімально – 1 випадок протягом дії договору;
Максимально – 20 випадків протягом дії договору.
Територія дії Договору - Україна, за виключенням Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, територій з переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, територій територіальних громад, розташованих в межах до 70 км від лінії проведення воєнних (бойових) дій (лінія проведення воєнних (бойових) дій визначається згідно інтернет-ресурсів https://liveuamap.com та https://deepstatemap.live/#6/49.438/32.053).
Страховий захист щодо Застрахованих осіб діє протягом 24 годин на добу в межах строку вказаного в Договорі.
Договір вступає в силу з моменту, вказаного як початок дії Договору страхування, проте не раніше дня, наступного за днем сплати Страхувальником страхової премії (першої її частини) на поточний рахунок Страховика.
Страховик та Страхувальник можуть узгодити інші умови вступу Договору в силу та зазначити їх в Договорі.
Дія Договору припиняється о 24 годині 00 хвилин дати, зазначеної в Договорі страхування, як дата закінчення строку його дії, якщо інші обставини не призвели до дострокового припинення його дії.
Дія Договору призупиняється у разі несплати Страхувальником загальної страхової премії (першої або будь-якої наступної частини платежу) у розмірах та у строки, передбачені Договором . При цьому, страховий захист Застрахованим особам згідно Договору не надається і Страховик не буде нести відповідальності за випадками, що відбулись впродовж строку призупинення дії Договору.
Дію Договору може бути поновлено з 00 годин 00 хвилин дати, наступної за датою погашення Страхувальником заборгованості (дата зарахування грошових коштів на поточний рахунок Страховика) по сплаті загальної страхової премії (відповідної частини платежу), але така заборгованість має бути погашена не пізніше ніж 5 (п’ять) робочих днів, починаючи з дати, зазначеної в Договорі страхування, як дата оплати (надалі – «пільговий період»). При цьому, дата закінчення строку дії Договору залишається незмінною та період, за який не було своєчасно сплачено страхову премію, зараховується в загальний термін дії Договору. Якщо після завершення пільгового періоду, відповідна сума страхової премії, визначена в Договорі страхування, не була сплачена Страхувальником, то Договір вважається достроково припиненим з 00 годин 00 хвилин дати, наступної за датою, визначеною в Договорі страхування, як дата оплати відповідної частини платежу.
Мінімальний строк дії Договору: 1 рік
Максимальний строк дії Договору: 1 рік
Продовження строку дії Договору – не передбачено.
Страхувальник (Застрахована особа) зобов'язаний:
- ознайомитись з умовами страхування, визначеними Загальними умовами та Договором;
- отримати згоду Застрахованих осіб на їх страхування згідно з Договором;
- сповіщати Страховика протягом строку дії Договору про зміни ПІБ, адрес та інших необхідних даних, що стосуються Застрахованої особи протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів після змін;
- при відмові від запланованого візиту до закладу охорони здоров’я, попередити лікаря-координатора Асистансу не пізніше, ніж за 2 (дві) години до призначеного часу відвідування;
- надавати Страховику інформацію, необхідну для укладання Договору та/або пов’язану з виконанням умов Договору;
- своєчасно сплачувати страхові премії у розмірі, встановленому Договором;
- дотримуватися конфіденційності у взаємовідносинах зі Страховиком, не допускати передачі інформації, що є комерційною таємницею Страховика, іншим особам;
- при укладанні Договору надати Страховику інформацію про всі відомі йому обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику і надалі інформувати його про будь-яку зміну страхового ризику;
- повідомити Страховика про інші діючі договори страхування щодо Застрахованих осіб;
- дотримуватись умов Договору;
- Страхувальник зобов’язаний повідомити Застрахованих осіб про укладений на їх користь Договір страхування.
Страхувальник (Застрахована особа) має право:
- одержувати медичну допомогу в обсязі, визначеній у Програмі страхування;
- за погодженням із Страховиком самостійно оплати частину вартості одержаних медичних послуг;
- ініціювати внесення змін до умов Договору, а також достроково розірвати Договір в порядку та на умовах, передбачених Договором;
- у разі необхідності, здійснювати контроль за якістю надання медичних послуг Застрахованій особі;
- повідомляти Страховика/представника Страховика про випадки не надання медичних послуг чи надання некваліфікованих медичних послуг Застрахованим особам;
- одержати дублікат Договору/Страхового сертифікату в разі його втрати. Дублікат Договору/Страхового сертифікату видається Страховиком протягом 2 (двох) робочих днів від дня отримання письмової заяви;
- оскаржувати в порядку, встановленому чинним законодавством України, рішення Страховика про відмову у здійсненні страхової виплати;
- застрахована особа зобов’язана надати Страховику/Представнику Страховика/ Асистуючої компанії можливість доступу для ознайомлення зі станом свого здоров’я. При цьому Застрахована особа надає свою згоду на розкриття працівниками медичних закладів Страховику лікарської таємниці щодо хвороби та обставин її виникнення і лікування, якщо таке лікування має ознаки страхового випадку за Договором страхування.
в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини?
Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування:
в разі несплати страхової премії договір страхування не набирає чинності;
в разі невчасного повідомлення про настання страхового випадку до страхувальника може бути застосовано регресну вимогу;
неподання заяви про страхове відшкодування впродовж одного року, якщо шкода заподіяна майну потерпілого, і трьох років, якщо шкода заподіяна здоров'ю або життю потерпілого, з моменту скоєння дорожньо-транспортної пригоди може призвести до відмови у виплаті страхового відшкодування.
Клієнт має право придбати даний страховий продукт окремо відповідно до визначених Страховиком каналів реалізації продукту, або разом із іншим супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, як складова одного пакета або договору.
Умови отримання знижки на страховий продукт, акційні пропозиції Страховика та термін їх дії можуть бути визначені у Договорі страхування у випадку та у період їх наявності / впровадження у Страховику.
Перелік відомостей, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інформацію про інші обставини, що враховуються під час визначення розміру страхової премії страховий продукт «Медичне страхування»
Перелік обраних Страхувальником (Застрахованою особою) ризиків (Програми страхування);
Встановлені по окремих видах медичних послуг ліміти та франшиза;
Кількості Застрахованих осіб;
Вік, стать, вид діяльності Застрахованих осіб;
Місце проживання Застрахованих осіб;
Наявність станів або захворювання у Страхувальника/Застрахованої особи, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику.
Споживач до укладення договору страхування має ознайомитись з інформацією про винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат, ліміти відповідальності страховика за окремим об'єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, а також порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат.
Зазначена вище інформація міститься в Загальних умовах страхового продукту та Інформаційному документі про стандартний страховий продукт «Медичне страхування», що розміщені на веб-сайті Страховика https://www.grawe.ua/ за посиланням.
Інформація містить:
- Підстави для відмови у виплаті страхового відшкодування
- Винятки із страхових випадків і обмеження страхування
- Визначення розміру виплати страхового відшкодування
- Порядок та умови виплати страхового відшкодування
Ліміт відповідальності для кожної Застрахованої особи не може перевищувати 500 000 грн (максимальний обсяг відповідальності Страховика)